Spotkanie Autorskie

Spotkanie z autorem “Medycyny dla nurkujących” - zobacz relację
z promocji książki na najgłębszym basenie w Europie!
_DSC9490
19 i 20 listopada tego roku odbyło się wyjątkowe wydarzenie - spotkanie autorskie z dr n. med. Jarosławem Krzyżakiem, współautorem książki pt. “Medycyna dla nurkujących”. Miało ono miejsce na basenie Deepspot - najgłębszym basenie dla nurków w Europie, znajdującym się w miejscowości Mszczonów pod Warszawą.

Uczestnicy mieli okazję wziąć udział w wykładzie “Kwalifikacje zdrowotne do nurkowania”, który był uzupełnieniem “Medycznych aspektów bezpiecznego nurkowania” oraz wstępem do dalszej części wykładów. 20 listopada natomiast poprowadzony został ciekawy wykład “Zrozumieć dekompresję – od Paula Berta do Erica Bakera”. Dwa dni wydarzenia odbyły się pod znakiem medycyny i technologii nurkowania. Były one także podzielone na różne stopnie zaawansowania, dzięki czemu przydatne informacje mogli uzyskać laicy oraz profesjonalni nurkowie. Osoby posiadające książkę mogły również uzyskać autograf doktora, a pozostali mieli okazję do jej zakupu.

IMG_3543
IMG_3463

Książka “Medycyna dla nurkujących”, czyli tak zwana Biblia wiedzy medycznej dla nurków, jest najbardziej obszernym źródłem wiedzy w swojej dziedzinie. Spisana przez dwóch ekspertów – eksperta od medycyny nurkowania dr n. med. Jarosława Krzyżaka i specjalistę od medycyny podróży prof. Krzysztofa Korzeniowskiego – zawiera wszystkie niezbędne informacje dla hobbystów i profesjonalistów – tego nie znajdziesz na żadnym wykładzie!

PRZEWIŃ DO GÓRY